Endustriyel Mutfak Ekipmanları Mağazası

Hakkımızda

Ünalan Mutfak, endüstriyel mutfak sektörünün öncü ve lider firmaları arasında yer almaktadır. İhtiyaç ve talepler doğrultusunda mutfak ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir. Kalite ve güvenden asla ödün vermeyen faaliyet prensibiyle çözüm ortaklarıyla dünya pazarında söz sahibi olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.Öncelikli hedefi tüketicilere fayda sağlayan, yeni ve ergonomik ürünleri tüketiciyle buluşturmak güvenilirlik ve tercih edilme konularında çalışmalar yürüterek tüm profesyonel mutfaklarda bilinirliğini arttırmaktır.

Sektöre 10 yıl önce başlayan Ünalan Mutfak, şimdi başta Almanya ve Türkiye olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde bulunan otel, restoran, kafe, bar, patisserie, okul, hastane, fastfood, fabrika, askeri tesis ve benzeri işletmelerin markaları olmaya devam ederek, gerek kalite gerekse profesyonellik açısından en iyi olma yolunda ilerlemektedir.Ürün kategorileri arasında pasta reyonları, unlu mamülleri reyonları, lokma ve tulumba ekipmanları, churros ekipmanları ile birlikte 500'den fazla ürün çeşidi yer almaktadır.

Ünalan Mutfak yurt içi ve yurt dışı proje ortaklarıyla yaptığı uyumlu çalışmalarla sektörün tanıtımı ve üretimini yaptığı ürünlerin tüketicilerin hizmetine sunulması konusunda da üstlenmiş olduğu misyonu yerine getirmektedir.Ünalan Mutfak e-ticaret platformları arasında kalite anlayışını en üst seviyeye çıkartarak ve vizyon olarak müşterilerin markası ve mutfaklarında yer edinmeyi hedeflemektedir.

 

Yan Menü Yok

    © 2020 Ünalan Grup Endüstriyel Mutfak Tekstil İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.. Tüm hakları saklıdır.

    Whatsapp Destek
    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.